Bravo International se alătură CEO Build 2024 alături de Habitat for Humanity!

Bravo International se alătură CEO Build 2024 alături de Habitat for Humanity!

Bravo International se alătură CEO Build 2024 alături de Habitat for Humanity!

Suntem mândri să anunțăm că echipa noastră de management, alături de 50 de lideri din mediul de afaceri și societatea civilă, a participat la construirea de case pentru familii nevoiașe. Sub motto-ul “Leadership în action”, am oferit speranță și un viitor mai sigur acestor familii. 🏡❤️

Pentru Bravo International, o casă înseamnă demnitate și respect. Echipa noastră promite să dedice și mai multe resurse inițiativelor umanitare. Ne reafirmăm angajamentul de a sprijini comunitatea și proiectele care aduc schimbări pozitive în societate.

“Pentru Bravo International, oportunitatea de a dărui comunității este o prioritate. Vom continua să sprijinim proiectele Habitat for Humanity.” De asemenea, suntem recunoscători pentru aprecierile primite pentru donația anterioară de produse pentru acoperiș, care au ajutat sute de familii să-și renoveze casele. Vestea bună este că vom continua această inițiativă și vom începe livrarea acoperișurilor. 🏠🔨

Mulțumim, Habitat for Humanity, pentru această oportunitate extraordinară. Împreună, construim nu doar case, ci și speranță! 🙌💚